top of page
12. září 2024

Slavnostní vyhlášení vítězů Startup Awards

066-JakubHrab-5910.jpg

Přijďte si užít slavnostní předání cen výhercům, keynote od zástupce startupového světa a především networking s nejzvučnějšími jmény startupové, investorské a byznysové scény.

Program
bg_5.jpg

Vstupenky

Tady bude důvod proč by si lidi měli koupit vstupenku 

Reálná hodnota vstupenky = jedna dobrá rada, ti může vydělat miliony

Early Bird - 30 lístků

4 390 Kč

Standard - 70 lístků

6 490 Kč

Pokud máte zájem o firemní 

bg2.jpg
Ohlédnutí za minulým ročníkem
Rectangle 765.jpg
Rectangle 764.jpg
Rectangle 766.jpg
Rectangle 767.jpg
Rectangle 768.jpg
Rectangle 769.jpg

Často kladené dotazy

 • Nominace do Ceny popularity
  Startup Awards rozdává ceny dohromady ve čtyřech kategoriích, včetně soutěže popularity, o které rozhoduje výhradně veřejnost. Do 30. června můžete posílat hlasy svému favoritovi. Během července pak vybereme dvacet startupů s největším počtem hlasů a ty pak budou soutěžit ve finále.
 • Jak můžu hlasovat pro startupovou cenu popularity?
  Hlasování je rozděleno do dvou fází: Od 1. do 30. června včetně sbíráme nominace pro libovolný startup. Z nich se celkem 20 s nejvyšším počtem hlasů posouvá do druhé fáze. Dne 1. srpna zveřejníme jejich seznam. Následně bude možné hlasovat jen pro zveřejněné startupy. Z nich vzejde vítěz kategorie.
 • Jak svému startupu pomoct v ceně popularity?
  Nezáleží na velikosti startupů, ani na tom, v jakém oboru působí či s jakým projektem přišly. O absolutním vítězi rozhodují výhradně zaslané platné hlasy. Rozdíly přitom můžou být velmi malé. Z minulých zkušeností proto víme, že se hlasy vyplatí aktivně sbírat. Dejte svým zákazníkům, partnerům nebo třeba klientům vědět, že chcete být nejpopulárnějším startupem roku. Oslovte je prostřednictvím e-mailu, na sociálních sítích i při jednáních. Vykřičte svůj zájem do světa.
 • Je možné účastnit se akce při vyhlašování vítězů?
  Závěrečný galavečer letos poprvé otevíráme i pro veřejnost. Mezi přítomnými budou ta nejzvučnější jména z české startupové scény, investoři i byznysmeni, které na událost zveme, ale celkem 150 vstupenek jsme uvolnili do prodeje. Slavnostní akce proběhne v úterý 12. září v prostorách Gabriel Loci a vstupenky je možné získat přímo na našem webu.
 • Jak se přihlásit do jedné či více z kategorií?
  S výjimkou ceny popularity vybírají finalisty i vítěze odborná porota, respektive CzechCrunch či partner akce, a to podle konkrétní kategorie. Pokud byste rádi svůj projekt mezi nominované navrhli, můžete napsat na iva@cc.cz. Jde však o návrh, který projde následným posouzením.
 • Co je startup?
  Startup je technologicky orientovaná společnost s inovativním přístupem nebo produktem, která od počátku své existence funguje nezávisle na další soukromé společnosti, může však získávat finance od takzvaných angel investorů či venture kapitálových fondů. Dokáže rychle růst, má minimální náklady na rozjezd a začíná v malém týmu. Aby mohla tento růst a obsazování nových trhů financovat, často se v průběhu své existence obrací na pomoc investorů, kteří ji podporují externím kapitálem, nabízejí vlastní síť kontaktů i své znalosti.

Generální partner 2023

eset.png

Hlavní partneři 2023

sedlakova.png
worklounge.png
abra.png

Partneři 2023

edgydigital – Logo – Horizontal – White.png
Logo_white.png

Podporovatelé 2023

Loga a řečníci na web (2).png
Loga a řečníci na web (3).png
lockup_GoogleCloud_Reverse_rgb_544x96px.png
Loga a řečníci na web (4).png

Car partner 2023

Návrh bez názvu (32).png

Venue partneři 2023

Gabriel Loci.png
mocha.png
bg00.jpg

Pořadatel akce

Máte dotazy k organizaci? Ozvěte se Káje na kaja@cc.cz

Chcete se stát partnery ročníku 2023? Napište Vaškovi na vaclav@cc.cz

Více startupových projektů

bottom of page